Menu

Domácí cvičení na záda

cvičení záda

Foto: www.budkrasna.cz

Domácí cvičení na záda může provádět každý, kdo nemá ani čas ani peníze na tělocvičnu nebo kurzy na bazénu. Díky různým cvičením zhubněte nebo zlepšíte svou postavu. Posílíte také svaly na zádech a cvičení dokonce zmírní napětí po náročném dnu.Záda můžeme správně cvičit na…

cvičení záda

Foto: www.ivysehrad.cz

Záda můžeme správně cvičit na několika způsobů. Mezi nejpopulárnější patří klasická svíčka, dobře nám známá ze školních let. Jejím úkolem je odlehčit a protáhnout páteř. Toto cvičení na záda je velmi jednoduché: stačí, když si lehněte a rukama budete zvedat dolní část zad. Následně musíte podepřít pas, ale tak, aby lokty se nacházely při těle. Měli byste také pamatovat na to, že před každým cvičením je třeba záda pořádně protáhnout. Jak se to dělá. Sedněte si na zem a spolu s výdechem natáhněte ruce směrem k prstům u nohou. Cvik opakujte několikrát.

Časem budete schopní se dotknut špiček…

Časem budete schopní se dotknut špiček u prstů. Na to ale potřebujete pravidelné cvičení. Domácí cviky na záda by neměly být synonymem odborných cvičení prováděných spolu se soukromým trenérem. O záda se je třeba starat každý den, musíte si na ně pamatovat při každé činnosti. Cvičení na záda, které nebudou správně prováděný mohou způsobit jak bolest, jak nepohodlí. Proto před tím, než začněte cvičit je nejlepší se poradit se svým lékařem anebo trenérem fitness.

cvičení záda

Foto: masaze-dano.cz

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *