Menu

Sirup proti kašli – několik rad.

Když vyčerpává nás kašel nebo dokonce ztíženě dýcháme, nejčastěji nakupujeme sirup proti kašli s přesvědčením, že jsme s nemocí vyhráli. Zatímco jen zřídka použití sirupu je dostačující a někdy i nevhodný sirup může poškodit, zejména tehdy, když bereme jiné léky.Sirup proti kašli – několik rad. – gallery

sirup proti kašli

Foto: static.pilulka24.sk

sirup proti kašli

Foto: im.tiscali.cz

sirup proti kašli

Foto: i.idnes.cz

Infekční kašel, bez rozdílu na to jestli se jedná o kašel suchý nebo mokrý, je pouze příznakem probíhající infekce v těle. Z tohoto důvodu jeho léčba spočívá v odstranění únavného symptomu, a nikoli skutečné příčiny. Při nákupu vhodného sirupu proti kašli měli bychom na to vždy pamatovat. Chcete-li zvolit správný sirup proti kašli budete muset pozorně naslouchat druhu kašle a jeho umístění. Suchý kašel se nejčastěji vyskytuje spolu se zánětem hrtanu na počátku akutního zánětu v dýchacích cestách. Vlhký kašel, s oddělením hlenu, vzniká v rozvinuté infekce a obvykle ji doprovází až do konce.

V případě vlhkého kašli obvykle používáme antitusika(…

V případě vlhkého kašli obvykle používáme antitusika( včetně sirupů )která potlačují vysilující, suchý a dráždivý kašel. Ale když nás trápí mokrý kašel, s velkým množstvím hlenu, kterého se nemůžeme zbavit, dáváme léky a sirupy usnadňující vykašlávání a zvyšující sílu a frekvenci kašle. I když sirup proti kašli je často sladký a chutný není lékem, který může být užíván bez omezení.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *