Menu

Bolest svalů a kloubů.

Bolesti svalů a kloubů jsou velmi častým a běžným problémem, který větší či menší míře postihuje téměř všech lidí. Tato bolest jé obzvlášť znepokojující pro starší osoby, i když si na ni často stěžují mladí lidé, například ti, kteří sportují. Stává se, že bolest svalů a kloubů a jiné podobné příznaky jsou projevem vážnějších onemocnění, které vyžadují speciální péči.Nejčastěji potíže tohoto druhu vznikají jako…

Nejčastěji potíže tohoto druhu vznikají jako výsledek přetížení pohybového systému nebo( ve většině případů u starších pacientů )v důsledku degenerativních změn. Mimo jiné přetížení může způsobit třeba poruchy spánku nebo příliš silné svalové napětí. V tomto druhém případě je bezpečnější se obrátit na odborného lékaře ortopeda – někdy i triviální úraz mívá vážné a neočekávané následky. V méně závažných situacích( pokud bolest svalů a kloubů není intenzivní a dlouhotrvající )doporučujeme použíti léky proti bolesti а protizánětlivé masti.


Bolest svalů a kloubů. – gallery

bolest svalů a kloubů

Foto: biolampa.net

bolest svalů a kloubů

Foto: slevomat.sgcdn.cz

Pokud rádi navštěvujete tělocvičnu, nezapomeňte na to, abyste nepřetížili klouby. V první řádě měli byste ale šetřit bolavé místo. Další užitečnou na zmírnění bolesti svalů a klobů je Altacet nebo dokonce voda s mýdlem. Nepodceňujme okamžik, ve kterém svaly a klouby začínají Vás bolet.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *